ប្រធានសមាគមអតីតយុទ្ធជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ជើញប្រគល់ថវិកាបេឡាមរណសង្គ្រោះ ជូនដល់គ្រួសារសព សមាជិកសមាគមអតីតយុទ្ធជនកម្ពុជាខេត្ត
កំពង់ឆ្នាំង៖ឧត្តមសេនីយ៍ត្រី អ៊ុំ សុភា មេបញ្ជាការតំបន់ប្រតិបត្តិការសឹករងកំពង់ឆ្នាំង និងជាប្រធានសមាគមអតីតយុទ្ធជនកម្ពុជាខេត្ត កាលពីព្រឹកថ្ងៃទី៣ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ និងក្រុមការងារ ព្រមទាំងអាជ្ញាធរមូលដ្ឋានបានរៀបចំពិធីប្រគល់ថវិកាបេឡាមរណៈសង្គ្រោះចំនួន ៣២លានរៀល លិខិតចូលរួមរំលែកមរណទុក្ខ រួមនិងអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត ជូនដល់គ្រួសារសពសមាជិក សមាគមអតីតយុទ្ធជនកម្ពុជាចំនួន៨គ្រួសារ ក្នុងនោះមកពី ក្រុងកំពង់ឆ្នាំង៣គ្រួសារ, ស្រុករលាប្អៀរ ៤គ្រួសារនិងស្រុកទឹកផុសមួយគ្រួសារ ។អំណោយមាន អង្ករ មី ត្រីខ ទឹកត្រី និងទឹកស៊ីអ៊ីវ។
ក្នុងឱកាសនេះឯកឧត្តមប្រធានសមាគមអតីតយុទ្ធជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានសម្តែងការសោកស្តាយ និង ចូលរួមរំលែកមរណទុក្ខ ជាមួយក្រុមគ្រួសារសពអតីតយុទ្ធជនទាំង៨គ្រួសារ ៕